اخبار سايت

اطلاعيه

 
عکس آموزش مركز
اطلاعيه
از آموزش مركز در سه‌شنبه، 11 آبان 1395، 2:09 عصر
 

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان گرامی

به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد آموزش الکترونیکی می رساند که برنامه ریزی های آموزشی مرکز برای هر نیمسال به گونه ای انجام می پذیرد که دانشجویان بتوانند در صورت پیروی از برنامه پیشنهادی ، دوره تحصیلی خود را در طی 4نیمسال تحصیلی به آسانی و با موفقیت به اتمام برسانند.

بر اساس مصوبات شورای آموزشی مرکز ، دروس بر اساس چارت و سر فصل مصوب هر رشته -گرایش در چهار نیمسال برنامه ریزی می گردد. به گونه ای که در هر ترم یک یا دو درس اصلی و دو درس اختیاری ارائه می گردد. دوره تحصیلی آموزشمجازی در مقطع کارشناسی ارشد شامل 10درس 3واحدی و یک درس 2واحدی (تحقیق و تتبع) می باشد.

دانشجویان محترم توجه داشته باشند که برخی از دروس تنها در نیمسال اول و برخی تنها در نیمسال دوم هر سال ارائه می شوند، لذا بدیهی است که جدا شدن از برنامه آموزشی پیشنهادی ، اتمام دوره در بیش از 4نیمسال را سبب خواهد شد و مسئولیت این امر بر عهده دانشجو می باشد.

لازم به یادآوری است که براساس آیین نامه آموزشی کارشناسی ارشد، مرکز مجاز می باشد که 3 الی 12 واحد درسی را حسب ضرورت به صورت جبرانی ارائه و دانشجویان را ملزم به گذراندن این دروس نماید. با این وجود مرکز درجهت تسهیل در روند تحصیل و نیز تسریع در امر فارغ التحصیلی، تاکنون دروس جبرانی ارائه ننموده است.

بنابراین قویا" توصیه می گردد که برنامه ریزی آموزش خود را بر اساس برنامه پیشنهادی از سوی مرکز تنظیم و در صورت لزوم با کارشناسان آموزشی مرکز مشورت فرمائید.

واحد آموزش

مرکز آموزش الکترونیکی و آزاد